Gömülü Yazılım

Amaca  özel yapılmış olan donanım  sistemlerinizi  güçlü ekibimiz ile birlikte  işlevsel , verimliliği yüksek ürünler narrative essay beginning haline dönüştürüyoruz. Peki  sistemleri  daha işlevsel ve verimli hale nasıl getiriyoruz? Bizler sektördeki  tecrübelerimizin ışığında uluslararası literatüre uygun yazılım mimarisi kullanarak  bunu başarıyoruz.

Elektronik Kart Tasarımı

Elektronik kartlara tabiri caizse sistemlerin  beyni diyebiliriz. Dolayısıyla  elektronik kart tasarımı yapmak için yeterli tecrübeye sahip olmak bu tecrübenin ışığında sistematik olmak gerekmektedir . Bizler tasarımlarımızı mühendislik alt yapılarımızı kullanarak, bilimsel yasalara baş vurarak , formüllerin ışığında hareket ederek tasarlıyor ve  testlere tabi tutuyoruz.  Bu bilgi birikimi sayesinde  sizlere hakkettiğiniz kalitede elektronik ürünler tasarlayabilmenin gurunu yaşıyoruz.

Mobil Çözümler

Hayatınızın her anında yanınızda  olan cep telefonlarınızı  küçük bir dokunuşla iş partneriniz  olarak kullanmanızı sağlıyoruz. İş kolunuz ile alakalı gerek kendi bünyenizdeki çalışanlarınız için  gerekse müşterilerinize özel mobil uygulamalar yapıyor , güncel elektronik , otomasyon sistemlerinizi kontrol edebileceğiniz sistemler tasarlıyoruz böylece yaklaşık 1 milyardan fazla  kişinin kullanmış olduğu  IOS/Android tabanlı uygulamaların bulunduğu platformda size ait uygulamalar sayesinde  geniş kitleli reklam olanağı da sağlamış oluyoruz.

Elektronik Otomasyon

Firmaların insan gücüne duyulan  ihitiyacı azaltmayı hedeflediklerinden  otomasyonun önemi her geçen gün artmaktadır. Otomasyon sistemlerinin ilk kurulum aşamasında senaryonun doğru anlaşılması bir çok konuda avantaj sağlayacağı gibi sistemi doğru tasarlamak ,adapte urgentessaywriting etmek ve  kurulum sonrası hizmet kalitesi de dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında gelmektedir. İster ilk defa kurulacak otomasyon sistemleri olsun ister kullanılan sistemin güncellenmesi olsun bizler her türlü kurulacak otomasyon  sistemlerinize  talip olduğumuzu bildirmek isteriz.

Arayüz Yazılımı

Nesne yönelimli programlama olan arayüz , yalın ve anlaşılır olması açısından  müşterilerimizin  talepleri doğrultusunda tasarlanmış sistemlerin   son kullanıcılar  tarafından  efektif olarak kullanilabilmesi  için oluşturulan somut  platformlar olarak adlandırabilir. Hal böyle olunca sizleri amaca taşımak  adına yazmış olduğumuz  arayüzü verimli olarak kullanabilmeniz için  kolay anlaşılır amaca kitlenmiş,   görseli şık bir  tasarım yapma gerekliliğinin önemi  ortaya çıkıyor buda profesyonel bir dokunuşun ürünü olabileceğinden devreye bizler giriyoruz.

AR&GE

Üretimin can damarıdır AR&GE.  Bu sayede teknolojimizi geliştirebilir başarı ivmemizin yönünü  yukarıya çevirebiliriz. Emeğin sabırla harmanlandığı bu iş kolunda deneysel ve teorik çalışmaları sistematik olarak yürütebilmenin  bizleri sonuca en sağlıklı ve hızlı biçimde taşıyacağına eminiz. Arge çalışmalarında doğru yapılamayan tercihlerin , amansız mücadelelere şahit olduğumuz rekabet yarışında sonuçları maalesef ağır olmaktadır. Süreklilik adına önemli rol oynayan bu iş kolunda başarıyı hedef edinmiş  ekibimiz ile birlikte  sizlerin tercih sebebi olmak ilk gayemizdir.

Test Yazılımı

Yazılımların daha önce tanımlanmış teknik ve işlevsel gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını ,doğru çalışıp çalışmadığını kontrol ediyor , yazılım test süreci ile temel olarak elde edilen ürünün beklenen kalitede olduğunu belirliyor değilse istenilen kaliteye  ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bu işlemler sonucunda yazılımların doğruluğunu en üst seviyeye çıkarmış oluyoruz.

Eğitim & Danışmanlık

Hizmetini vermekte olduğumuz  tüm iş kolları için hizmet sonrası ürün eğitimleri düzenliyor, talepleriniz doğrultusunda danışmanlık hizmeti  sağlıyoruz.